BIP
Żłobek czynny
pon.-pt. 06:30 - 16:30

Informacje o Wisience

Żłobek Miejski nr 4 "Wisienka" usytuowany jest w dogodnym miejscu, pomiędzy osiedlem Piastowskim i Słonecznym, blisko centrum miasta. Do Żłobka jest dogodny dojazd autobusami: linią "0" i "80". Przy Żłobku znajduje się parking dla samochodów osobowych, co ułatwia rodzicom dostarczenie dzieci do Żłobka.

Żłobek dysponuje przestronnymi salami zabaw oraz pomieszczeniami do leżakowania.  Na terenie żłobka znajduje się duży plac zabaw - 0,6 ha, który umożliwia przeprowadzanie zabaw z dziećmi na świeżym powietrzu. Na ogrodzonym placu zabaw są dwie piaskownice i zabawki terenowe. Piaskownice umiejscowione są w miejscach nasłonecznionych. Teren żłobka jest pięknie obsadzony około pięćdziesięcioletnimi drzewami, które latem zapewniają potrzebny cień. Piętro żłobka, od strony placu zabaw, posiada na całej długości zadaszony taras służący do werandowania dzieci  z dwóch najmłodszych grup. Wszystkie trzy grupy dziecięce mają po dwie sale zabaw, osobną sypialnię, jadalnię, łazienkę. Dwie sale zabaw w grupie umożliwiają dzielenie dzieci na podgrupy i przeprowadzanie, z mniejszą ilością dzieci, zaplanowanych zabaw rozwijających sferę fizyczną, doskonalących małą   i dużą motorykę oraz zajęć edukacyjnych. Sale zabaw są kolorowe, bogato wyposażone w gry edukacyjne oraz zabawki, które zostały dobrane w taki sposób, aby sprzyjały rozwojowi intelektualnemu, poznawczemu, emocjonalnemu oraz werbalnemu - mowa bierna i czynna dziecka. Zabawki znajdujące się na salach zabaw są wykonane ze zdrowego tworzywa nieszkodliwego dla dzieci posiadające atest PZH.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Placówki!
Dyrektor i Personel Żłobka 

Porady dla rodziców

Chcesz być lepszym rodzicem dla swego dziecka? Zobacz!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.