BIP
Żłobek czynny
pon.-pt. 06:30 - 16:30

FESTYN RODZINNY

Festyn Rodzinny oraz pożegnanie najstarszych grup żłobkowych już za nami! Podczas tegorocznej edycji wydarzenia stworzyliśmy niezapomnianą atmosferę, pełną radości i zabawy.

Pierwszymi gośćmi, którzy przybyli na nasz festyn, byli: lokalna policja, pogotowie oraz straż pożarna. Dzieci miały okazję z bliska zobaczyć ich pojazdy służbowe i dowiedzieć się, jak funkcjonuje praca tych niezwykłych bohaterów. Mogły także zadawać pytania i poznawać różne aspekty ich codziennego życia. Było to nie tylko pouczające, ale również inspirujące dla naszych małych odkrywców.

Na najmłodszych czekało również wiele atrakcji, które przykuwały ich uwagę i dostarczały niezliczoną ilość radości. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie wypełniły przestrzeń, a dzieci biegały, skakały i wydawały radosne okrzyki. Nie mogło zabraknąć klasycznych przysmaków festynowych, takich jak ciasta, szaszłyki owocowe, wata cukrowa i popcorn. Ich słodki aromat wypełniał powietrze, a dzieci nie mogły się oprzeć ich smakowitym kuszeniom. To był doskonały pretekst do wspólnego delektowania się przysmakami i dzielenia się uśmiechem.

W ramach festynu zorganizowaliśmy również loterię fantową, która była okazją do wygrania fantastycznych nagród. Animacje to kluczowy element każdego festynu, dlatego też zatrudniliśmy profesjonalną animatorkę – Bańko Ulę, która wciągnęła dzieci w magiczny świat zabawy. Tańce, konkursy, malowanie twarzy oraz gry i zabawy proponowane przez wychowawczynie żłobkowe były na porządku dziennym. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach, rozwijając swoją kreatywność i zdobywając nowe umiejętności.

Festyn rodzinny w żłobku, który odbył się 2 czerwca, był nie tylko wspaniałym wydarzeniem dla dzieci, ale także dla ich rodziców. Dzieciom, które po wakacjach idą do przedszkola życzymy wielu okazji do odkrywania świata i wspaniałej zabawy!

Porady dla rodziców

Chcesz być lepszym rodzicem dla swego dziecka? Zobacz!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.