BIP
Żłobek czynny
pon.-pt. 06:30 - 16:30

WPROWADZANIE DZIECKA DO ŻŁOBKA OD 01.09.2020

 

UWAGA RODZICE

NFORMACJA DYREKTORA ŻŁOBKA MIEJSKIEGO NR 4 DOTYCZĄCA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Jeżeli istnieje możliwość to prosimy o pozostawienie dzieci w domach.
Dzieci rodziców niepracujących i pozostających na urlopach rodzicielskich nie mają miejsca w żłobku

PROCEDURA WPROWADZANIA DZIECKA DO ŻŁOBKA OBOWIĄZUJĄCA OD 01-09 -2020 NA CZAS PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19
WAŻNE!!

1. Obowiązkowo nie posyłaj do Żłobka dziecka, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu i stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
2. Dziecko powinno być przyprowadzone do Żłobka w godzinach od 6:30.00 do 8.00. Po tym czasie dzieci nie będą przyjmowane ponieważ przeprowadzana będzie obowiązkowa całkowita dezynfekcja:
wózkowni, szatni dziecięcych i klatek schodowych. Zgodnie z zaleceniem w miarę możliwości nie angażuj do przyprowadzania i odbierania dzieci osób powyżej 60 roku życia.
3. Rodzic przyprowadzający dziecko do żłobka ma być zdrowy, bez oznak wskazujących na chorobę zakaźną ! W szatniach dziecięcych mogą przebywać maksymalnie trzy dorosłe osoby, w szatniach mniejszych tj, "Raczki" "Elfiki" i "Wesołe skrzaty" 2 osoby. Rodzic nie może wchodzić do sal zabaw dzieci.
4. Rodzic odbiera dziecko ze żłobka bez zwłoki, po uzyskanej informacji, że ma obiawy chorobowe, do tego czasu dziecko przebywa w izolatorium z pracownikiem żłobka.
5. Dziecko przyprowadzane do Żłobka powinno być zdrowe, nie przyjmujemy dzieci zakatarzonych, kaszlących i z temperaturą powyżej 37,5 st.
6. Przy wejściu w korytarzu znajduje się płyn do dezynfekcji rąk wchodzący obowiązkowo muszą korzystać z niego.
7. Osoby wchodzące muszą być zabezpieczone w maski ochraniające nos, usta, przy przyjęciu u dziecka będzie mierzona temperatura ciała.
8. Nie przynosimy do żłobka zabawek i niepotrzebnych przedmiotów (kocyki, pieluszki, przytulanki).
9. Rodzic po wakacjach lub po przerwie trwającej od 5 dni przynosi pierwszego dnia obecności dziecka OŚWIADCZENIE załącznik 1 i 2  dotyczące kontaktu covid 19, pliki do pobrania poniżej.
10. Informuję, że w roku 2020/2021 nie będą organizowane z Rodzicami zebrania ogólne - organizacyjne.
Wszelkie informacje uzyskają Państwou na stronie internetowej żłobka w zakładkach "AKTUALNOŚCI", "DLA RODZICÓW",po kontakcie drogą e-mail  lub telefonicznie 68 326 30 17/ 519 181 106
Żłobek jest zobowiązany do przestrzegania wytycznych Ministra Zdrowia, Pracy i Polityki Społecznej.

 Życzę Państwu zdrowia, wytrwałości, miłego roku szkolnego 2020/2021.

 Z wyrazami szacunku, Urszula Wikierska; Dyrektor Żłobka Miejskiego nr 4

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

Porady dla rodziców

Chcesz być lepszym rodzicem dla swego dziecka? Zobacz!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.